Busy do Niemiec

Busy do Niemiec

Busy Polska Niemcy – przewóz osób i paczek

Oferujemy przewozy Polska – Niemcy oraz Niemcy Polska. Zajmujemy się przewozem osób i paczek – nasze busy z Polski do Niemiec oraz w trasach powrotnych do Polski to szybka, tania oraz bezpieczna podróż wprost do celu.

Zapewniamy naszym pasażerom:

  • transport od drzwi do drzwi
  • bezpieczną podróż
  • atrakcyjną cenę
  • rabaty dla stałych klientów i przy przejazdach grupowych
  • nowoczesne busy
  • brak przesiadek

Posiadamy nowoczesne zaplecze samochodów – są wyposażone w klimatyzację, wygodne fotele, także telewizor z DVD oraz inne udogodnienia dla komfortowej podróży.

W ExpressBus odbieramy pasażerów i paczki z wyznaczonego adresu i dostarczamy je także pod wskazany adres – w ten sposób podróż z nami odbywa się w komfortowych warunkach i nie ma potrzeby przesiadek. Nasze busy Polska – Niemcy odjeżdżają z następujących województw: pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie oraz lubuskie.

Podróżowanie razem z ExpressBus to zawsze przyjemność – nasi pasażerowi wybierający busy Niemcy – Polska oraz busy Polska – Niemcy mają zapewniony najwyższy komfort na całej trasie. Oprócz wygodnego wyposażenia zapewniamy także bezpieczeństwo, ponieważ nasi kierowcy to osoby wykwalifikowane, z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarantujemy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny przejazdów i dla naszych klientów przygotowaliśmy mnóstwo korzystnych rabatów, dlatego też podróże z nami są bardzo tanie w porównaniu z konkurencyjnymi firmami i mamy nadzieję, że zostaną Państwo również naszymi stałymi klientami.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi trasami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej. Również jesteśmy w stanie zapewnić transport na indywidualne zamówienie dla grup zorganizowanych.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty i wybrać przewozy Polska – Niemcy lub Niemcy – Polska razem z ExpressBus, zachęcamy także do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Czekamy pod telefonem lub mogą Państwo przesłać do nas również wiadomość przez nas formularz kontaktowy na stronie lub napisać wiadomość e-mail.

ExpressBus – szybkie i tanie busy Niemcy – Polska i Polska – Niemcy – zapraszamy serdecznie do zarezerwowania biletów!

Call Now ButtonZadzwoń teraz