Busy Piła – Holandia i Niemcy

Busy Piła Holandia

Wybierasz się w podróż turystyczną lub służbową do Holandii? A może wspólnie z grupą znajomych planujesz zwiedzić Niemcy? Bez względu na powód wyjazdu Express Buss zapewni Ci komfortowy transport Piła – Holandia oraz transport Piła – Niemcy, a także bezpieczny powrót do Polski. Sprawdź, dlaczego warto podróżować prywatnym busem międzynarodowym.

Busy Piła Niemcy

Mieszkańcom Wielkopolski, którzy mieszkają w Pile, zapewniamy odbiór spod drzwi domu i komfortowy przejazd we wskazane miejsce znajdujące się w Holandii lub Niemczech. Korzystając z usług Express Buss, nie musisz angażować znajomych lub zamawiać taksówki, która przetransportuje Cię na lotnisko lub dworzec – odbierzemy Cię z dowolnego miejsca, a Twoje walizki umieścimy w przestronnym bagażniku naszego nowoczesnego busa. Umożliwiamy również przewożenie paczek do 30 kg, które doręczamy bezpośrednio do adresata w Holandii lub Niemczech.

Transport Piła Holandia

Zapomnij o ciasnych autobusach i przeludnionych przedziałach – z Express Buss udasz się w przyjemną, bezpieczną i komfortową podróż do Holandii lub Niemiec. Dysponujemy nowoczesnymi busami pięcio- lub dziewięcioosobowymi: Renault Traffic, Opel Vivaro oraz Volkswagen Sharan. Wszystkie busy są regularnie serwisowane, przystosowane do długich tras i wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację, telewizor, odtwarzacz DVD, nawigację GPS oraz system ABS. Każdy Pasażer w trakcie podróży międzynarodowej objęty jest ubezpieczeniem NNW. Nasze busy odjeżdżają do Holandii codziennie, natomiast kursy do Niemiec odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty.

Transport Piła Niemcy – Jak zamówić busa?

Busy Piła – Holandia oraz busy Piła – Niemcy można zamówić na kilka sposobów. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, by ustalić trasę, datę i cenę kursu. Koszt przejazdu ustalany jest indywidualnie – do Holandii od 250 zł, natomiast do Niemiec od 200 zł. Podczas rozmowy lub wymiany e-maili chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, byś mógł w pełni zaplanować swoją podróż.

Call Now ButtonZadzwoń teraz