Tanie przejazdy do Niemiec

Źle znosisz podróże transportem publicznym, a na samą myśl o przepełnionych pociągach masz ochotę odwołać podróż? Express Buss zapewnia spokojne i tanie przejazdy do Niemiec prywatnymi busami wyposażonymi w liczne udogodnienia. Zapomnij o stresie związanym z przejazdem i zacznij podróżować komfortowo.

Przejazdy do Niemiec z ponad 80 miast Polski

Przejazdy Polska – Niemcy oferujemy mieszkańcom pięciu województw: pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Odbieramy Pasażerów z ponad 80 miast w całej Polsce i oferujemy transport od drzwi do drzwi – bez przesiadek i pośpiechu. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i grupy zorganizowane. Co więcej, zajmujemy się również przewożeniem paczek o wadze do 30 kg, które dostarczamy pod wskazany adres w Niemczech. Przejazdy do Niemiec obejmują cały kraj, dlatego dowieziemy Cię bezpiecznie zarówno do stolicy, jak i mniejszej miejscowości.

Poznaj naszą flotę

Dysponujemy nowoczesnymi busami przystosowanymi do długich tras. Nasza flota składa się z wygodnych busów Renault Traffic, Opel Vivaro oraz Volkswagen Sharan, które są komfortowe oraz regularnie serwisowane. Każdy bus wyposażony został w klimatyzację, wygodne fotele, telewizor, odtwarzacz DVD, system ABS, nawigację GPS oraz przestronny bagażnik. Nasze busy przeznaczone są do przewożenia pięciu lub dziewięciu osób. W ExpressBuss pracują doświadczeni kierowcy, którzy bezpiecznie dowiozą Cię na miejsce.

Jeśli planujesz podróżować z minimum dwójką przyjaciół, możesz liczyć na 10% rabatu na wyjazd do Niemiec. Umożliwiamy tańszy przejazd grupom zorganizowanym (od 3 osób), które wyjeżdżają z tej samej miejscowości. Rabaty na przejazd obejmują również naszych stałych Klientów. Ustalamy koszt transportu indywidualnie, lecz przejazdy do Niemiec zaczynają się od kwoty 200 zł. Aby ustalić trasę, datę i cenę przejazdu, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.

Call Now ButtonZadzwoń teraz