Busy Kołobrzeg – Holandia i Niemcy

ExpressBus – transport Kołobrzeg-Holandia

Licząca około 1000 km trasa z Kołobrzegu do granicy holenderskiej to długa podróż, która dla sporej części kierowców może być wyczerpująca i trudna, a w przypadku, gdy wybieramy się w nią w pojedynkę, jest także kosztowna. W takiej sytuacji warto postawić na bezpieczeństwo, jakość oraz atrakcyjną cenę i skorzystać z profesjonalnych usług przewozowych firmy ExpressBus, która ma w swojej ofercie transport Kołobrzeg-Holandia. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadają nasi kierowcy, w około 9 godzin w komfortowych warunkach i dotrzecie Państwo bezpiecznie do Holandii. Podczas podróży realizowanych przez nasze busy Kołobrzeg – Holandia bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne będziecie Państwo mogli zrelaksować się przy dobrym filmie, odpoczywać śpiąc lub podziwiając widoki za oknem.

Bezpieczne i atrakcyjne cenowo busy Kołobrzeg-Niemcy

ExpressBus oferuje Klientom wygodny transport Kołobrzeg-Niemcy. W ramach usług każdego dnia z nadbałtyckiego miasta w kierunku granicy niemieckiej wyrusza bus, którym – w zależności od liczby pasażerów chętnych na kurs w konkretnym dniu – może podróżować 5 lub 9 osób z bagażami oraz przesyłki do 30 kg. Busy Kołobrzeg-Niemcy wyruszają w różne miejsca docelowe położone na obszarze naszego zachodniego sąsiada. Do najbliższego przejścia granicznego w Świnoujściu można dotrzeć już w niewiele ponad godzinę, a stamtąd rozwozimy naszych pasażerów nawet w najdalej położone lokalizacje. W dalsze rejony Niemiec, znajdujące się w południowej części tego kraju, wyruszamy trzy razy w tygodniu.

ExpressBus to najwyższej jakości oferta w atrakcyjnej cenie, której częścią jest między innymi transport Kołobrzeg-Holandia oraz transport Kołobrzeg-Niemcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, do kontaktu i wyboru naszych przewozów.

transport Kołobrzeg-Holandia-Niemcy

Call Now ButtonZadzwoń teraz