Busy Koszalin – Holandia i Niemcy

Busy Koszalin Niemcy

Zapewniamy komfortowy transport Koszalin – Holandia oraz transport Koszalin – Niemcy, a także powrót na trasie Holandia – Koszalin i Niemcy – Koszalin. Przewozimy Klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz paczki do 30 kg. Sprawdź, na co możesz liczyć podczas podróży z Express Buss.

Dysponujemy nowoczesnymi busami pięcio- oraz dziewięcioosobowymi. Do Niemiec lub Holandii możemy zawieźć Cię busem marki Renault Traffic, Opel Vivaro lub Volkswagen Sharan. Nasza flota jest regularnie serwisowana i przystosowana do długich tras, dzięki czemu podróż przebiega przyjemnie i bezpiecznie. W środku czekają na Ciebie liczne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, wygodne fotele, telewizor, odtwarzacz DVD, radio, ABS, przestronny bagażnik oraz nawigacja GPS. W trasę zabierze Cię nasz sympatyczny kierowca, który zawsze znajdzie ciekawy temat do rozmowy. W trakcie podróży Pasażer objęty jest ubezpieczeniem NNW.

Transport Koszalin Niemcy

W przeciwieństwie do autobusów, pociągów i samolotów, my dowozimy Klienta pod wskazany adres, dlatego nie musisz się obawiać, że zostaniesz sam na dworcu lub lotnisku w obcym mieście, nie wiedząc, dokąd się udać. Wyjeżdżając z Express Buss do Holandii lub Niemiec, możesz zabrać nawet dwie walizki o łącznej wadze do 50 kg*, których nie będziesz musiał dźwigać przez całe miasto. Odbierzemy Cię spod drzwi i dowieziemy w dowolne miejsce, zapewniając komfortową podróż. Nasza oferta skierowana jest również do grup zorganizowanych, które wyjeżdżają na wycieczkę do Holandii lub Niemiec. Zajmujemy się także przewożeniem paczek do 30 kg, dzięki czemu masz pewność, że powierzony nam przedmiot bezpiecznie trafi w ręce adresata.

Jak zamówić busa?

Busy Koszalin – Holandia kursują codziennie, natomiast busy Koszalin – Niemcy wyjeżdżają we wtorki, czwartki oraz soboty. Aby zamówić busa, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Ustalimy datę i koszt transportu, a także poinformujemy Cię o tym, jakie dokumenty musisz zabrać w podróż.

Call Now ButtonZadzwoń teraz